Toppbild

Bygglovhandläggare kontakt

Inga telefontider den 19-21 september

Den 19-21 september är bygglovsenheten på utbildning och därför kommer det inte att finnas någon telefontid under dessa datum. Du kan mejla till dem så svarar de dig så snart de kan.

 

Gruppnummer till första lediga bygglovshandläggare:
0152-292 62

  

Klas Bayer
Enhetschef Byggenheten
Byggenheten
klas.bayer@strangnas.se
  

Samira Kello
bygglovshandläggare, byggnadsingenjör
samira.kello@strangnas.se
 

Sara Leffler
bygglovshandläggare, civilingenjör
sara.leffler@strangnas.se
 

Mathias Hällkvist
bygglovshandläggare, byggnadsantikvarie
mathias.hallkvist@strangnas.se
 

Emma Löfstedt
bygglovshandläggare, jurist
Tillsynsärenden
emma.lofstedt@strangnas.se

Maria Strengbohm
bygglovshandläggare
maria.strengbohm@strangnas.se
 

Kristoffer Verner
bygglovshandläggare, byggnadsingenjör
kristoffer.verner@strangnas.se
 

Sofie Sjögren
bygglovshandläggare
sofie.sjogren@strangnas.se
 

Christin Doering
bygglovshandläggare
christin.doering@strangnas.se
 

Marcus Öberg
bygglovshandläggare
marcus.oberg@strangnas.se
 

Ann-Christin Sindemark
Arkiv, ritningar, administratör, adressättning
ann-christin.sindemark@strangnas.se
 

Carina Göthberg
Arkiv, ritningar, administratör, adressättning
carina.gothberg@strangnas.se
 

Ewa Carlsson
bygglovsadministratör, OVK
ewa.carlsson@strangnas.se

Strängnäs kommun, 645 80 Strängnäs | telefon 0152-291 00 | fax 0152-290 00 | e-post kommun@strangnas.se | organisationsnummer 212000-0365

  >