Toppbild Utbildning och barnomsorg

Vasaskolan kontakt

Adress: Lagmansgatan 1
645 33 Strängnäs
E-post: vasaskolan@strangnas.se
Telefon: 0152-293 80
Telesvar: 0152-293 85

OBS!! SJUKANMÄLAN på telefonnr: 0152-293 85 (Telefonsvarare)

  
Susanne Eriksson

Rektor
Susanne Eriksson
Telefon: 0152-293 81
Mobil: 070-190 75 24
E-post: susanne1.eriksson@strangnas.se

  
Jenny Eklund

Adm.Skolassistent
Jenny Eklund
Telefon: 0152-293 80
E-post: jenny.eklund@strangnas.se

Monika Holm

Skolsköterska
Monika Holm
Mobil: 073-078 98 81
E-post: monika.holm@strangnas.se

Jenny Romin

Kurator
Jenny Romin
Mobil: 073-078 98 03
E-post: jenny.romin@strangnas.se

Thomas Pettersson

Vaktmästare
Thomas Pettersson
Mobil: 070-663 05 97
E-post: thomas.pettersson@strangnas.se

Skapa egna genvägar?

Här kan du spara egna genvägar till intressanta sidor på strangnas.se. De ligger kvar här och syns bara när du besöker oss från den dator du använder nu. Du kan enkelt ta bort genvägar genom att klicka på krysset bakom genvägarna du sparat.

För att detta ska fungera läggs en så kallad cookie på din dator.

Vasaskolan
Lagmansgatan 1
645 80 Strängnäs
vasaskolan@strangnas.se

Telefon: 0152-293 80
Telesvar: 0152-293 85

Mer kontaktinformation

Strängnäs kommun, 645 80 Strängnäs | telefon 0152-291 00 | fax 0152-290 00 | e-post kommun@strangnas.se | organisationsnummer 212000-0365