Andra webbplatser

Kontaktuppgifter Myndighet och Uppdrag

Biståndshandläggarna nås vardagar klockan 9-16, dock säkrast måndag, onsdag, torsdag och fredag klockan 9.00-9.30.

Handläggare LSS och Psykiatri

My Kjellmark

0152-293 15

my.kjellmark@strangnas.se

Eija R Johansson

0152-295 79

eija.rjohansson@strangnas.se

Maria Lindholm 

0152-296 77

maria.lindholm@strangnas.se

Caroline Bergdahl

0152-290 82

caroline.bergdahl@strangnas.se  


Enhetschef Myndighet och Uppdrag LSS och psykiatri

Frida Andersson 

0152-290 69

frida.andersson@strangnas.se

Handläggare hemtjänst och särskilt boende

Monika Szczepanik

0152-296 30

monika.szczepanik@strangnas.se

Therese Bengtsson

0152-296 02

 therese.bengtsson@strangnas.se  

Marianne Svensson

0152-293 97

marianne.svensson@strangnas.se

Annika Riutta Sandell

0152-296 26

annika.riuttasandell@strangnas.se

Pia Johansson

0152-296 24

pia.johansson2@strangnas.se

Jennifer Roos

0152-296 32

jennifer.roos@strangnas.se

Annika Karlsson

0152-290 23

annika.karlsson@strangnas.se

Selma Grizovic

0152-290 64

selma.grizovic@strangnas.se

Platssamordnare särskilt boende, korttidsplats och dagverksamhet

Maria Söberg         

0152-290 59

maria.soberg@strangnas.se     

Handläggare färdtjänst, riksfärdtjänst och bostadsanpassning

Annika Holm  

0152-290 54

annika.holm@strangnas.se

Eva-Lena Jernberg  

0152-291 34

eva-lena.jernberg@strangnas.se

Enhetschef Myndighet och Uppdrag äldreomsorg, färdtjänst och bostadsanpassning

Ingmarie Jüring     

0152-291 29

ingmarie.juring@strangnas.se

Verksamhetschef Myndighet och Uppdrag

Maria Jäderlund     

0152-295 84

maria.jaderlund@strangnas.se


Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 3 december 2018
Omsorg och hjälp